ithalduvarkagit.com’u ziyaret etmeniz ve ithalduvarkagit.com vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ilişkin olarak aldığımız bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı belirtilen şartlarla aşağıda tanımlıdır. ithalduvarkagit.com‘u ziyaret etmekle ve ithalduvarkagit.com vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmakla, Gizlilik Sözleşmesinde belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

ithalduvarkagit.com girilen bilgilerin güvenliği açısından RapidSSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. ithalduvarkagit.com‘a üye olurken girdiğiniz ve sizin ile ilgili özel bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görüntülenemez.

Sizinle ilgili özel bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmemizi sağlamaya yöneliktir.

Sizin, ithalduvarkagit.com‘u güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için girdiğiniz bilgiler (ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz hariç) tarafımızdan alınmakta ve şifreli ortamlarda saklanmaktadır. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde ithalduvarkagit.com tarafından alınmamakta ve saklanmamaktadır. Kredi kartı ile ilgili işlemler, ithalduvarkagit.com ödeme sayfası arayüzü üzerinden, RapidSSL ile şifrelenerek, banka ile kullanıcı arasında gerçekleşmektedir. Ayrıca, ithalduvarkagit.com vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda hizmet talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını hatırlatırız.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi vermeyiniz. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz ithalduvarkagit.com vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerin geçerliliğini etkileyecektir. Böyle bir durumda ithalduvarkagit.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

ithalduvarkagit.com, daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilme adına üyelik esnasında ya da sonrasında isteğe bağlı verdğiniz bazı bilgileri (isim, soyisim, yaş, cinsiyet, e-posta gibi) dönemsel kampanyaların, müşteri bazlı özel promosyonların planlanmasında kullanabilir. Ancak, üyelerimizin bilgisi ve aksi yönde bir talimatı olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, ticari amaçla kullanılmaz ve satılmaz.

ithalduvarkagit.com kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açacaktır.